Oto najnowsze książki, które możemy przeczytać sami i polecić je swoim bliskim oraz znajomym:

„Powierniczka opowieści” (Sally Page; obyczajowa)

Janice jest sprzątaczką, która ma rzadką, ale cenioną umiejętność – potrafi słuchać. A czy umie opowiadać o sobie? Czy Janice znajdzie odwagę, aby swojej niezwykłej pracodawczyni powierzyć historię swojego życia? Książkę wydało między innymi wydawnictwo Insignis; możemy ją obecnie kupić za około 40 zł.

„Dziewczyna i uczony” (Gerdien Verschoor; historia sztuki)

Jest to fascynująca i zaskakująca opowieść i dziejach dwóch obrazów Rembrandta, które w XVIII wieku trafiły do rąk rodziny Lanckorońskich. I choć wydawało się, że zaginęły w zawierusze II wojny światowej, teraz możemy je oglądać na Zamku Królewskim. Książkę wydało między innymi wydawnictwo Harper Collins; możemy ją kupić za około 50 zł.

„Brakujący element” (Harlan Coben; thriller)

Bohater „Chłopca z lasu”, Wilde, powraca. Pragnie poznać prawdę o swoim pochodzeniu. Kawałki układanki zaczynają tworzyć mroczną historię. Książkę wydało między innymi wydawnictwo Albatros; możemy ją kupić za około 48 zł.

Portal poleca: Lubisz czytać książki? W takim razie sprawdź ciekawostki i informacje o książkach, o których mogłeś nie wiedzieć!

„Kobieta, którą byłam” (Kerry Fisher; powieść)

Kate jest tajemnicza i intryguje sąsiadki. Nie wiedzą, że po raz kolejny musiała uciekać. Czy nowe życie pozwoli zapomnieć, czy przeszłość wróci? Książkę wydało między innymi Wydawnictwo Literackie; możemy ją kupić za około 43 zł.

„Piernik z wróżbą” (Sandra Podleska; romans)

To piękna historia miłosna o tym, jak niespodziewanie może wszystko się zmienić. Bo czasem przypadkowe spotkanie, nawet niezbyt miłe, to szansa od losu. Tylko trzeba umieć to dostrzec. Książkę wydało między innymi wydawnictwo Filia; możemy ją kupić za około 55 zł.